وارد کردن برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA - فرمول نویسی در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA - برنامه نویسی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA - آموزش برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA

English
طراحی بُرد مدار چاپی
لیفتراک برقی
مدار حسگر بدن انسان با سنسور PIR
مدار کنترل دما
مدار تایمر
مدار کاهش سرعت و کنترل فن ها
برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو4500
نرم افزارهای الکترونیک و برق
کنترل موتورهای AC
پاور و شارژر
تعمیر لامپ کم مصرف
تماس با سیسیان الکترونیک
پرداخت

جانمایی کلیدهای ماشین حساب کاسیو fx-4500PA

معرفی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA و قابلیت های برنامه پذیری آن

ماشین حساب کاسیو fx-4500PA

ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، یک ماشین حساب مهندسی قابل برنامه ریزی، ساده، سبک، کارا و نسبتا ارزان قیمت است. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA پس از وارد کردن برنامه های ارائه شده در وبسایت سیسیان الکترونیک به آن، توانا خواهد بود تا دستگاه سه معادله سه مجهول را با حل ماتریس سه در سه، معادله درجه دوم، معادله درجه سوم، دترمینان ماتریس مختلط، مقدار معادل دو مقاومت موازی یا دو خازن سری، محاسبات رگرسیون، تبدیلات اعداد قطبی به دکارتی و برعکس، مجموع سه عدد مختلط با نمایش قطبی، مساحت انواع و اقسام مثلث، محاسبه طول ضلع سوم انواع مثلث و دیگر محاسبات پیچیده را، برای شما حل کند. همانطور که می دانید، برای حل ماتریس ها، رگرسیون، حل معادله درجه دو، حل معادله درجه سه، محاسبات مختلط، و سایر موارد گفته شده، تعداد زیادی محاسبه تکراری لازم است. بدیهیست محاسبه دستی این مسائل، احتمال خطا حین محاسبه را افزایش می دهد. از این رو، یک ماشین حساب مهندسی برنامه پذیر و حافظه دار، نظیر ماشین حساب کاسیو fx-4500PA برنامه ریزی شده، لازم است، تا بتواند محاسبات را بدون خطا و در کمترین زمان ممکن، انجام دهد و نتیجه را نمایش دهد. از آنجا که علوم مهندسی نیز بسیار گسترش یافته اند و نیازهای محاسباتی متفاوت دارند، ماشین حساب کاسیو fx-4500PA، برای حل چنین چالشی، طراحی شده که با برنامه پذیری و انعطاف زیاد خود، کمک شایانی به دانشجویان و مهندسان رشته های مختلف از قبیل برق، الکترونیک، مخابرات، عمران و ساختمان، شیمی، معماری، زیست شناسی، مکانیک سیالات و جامدات، طراحی کاربردی، نفت، ریاضی، و سایر رشته های مهندسی، چه برای حل مسئله های امتحانی، و چه برای حل مسئله و کارهای محاسباتی شغلی، می نماید. توصیه وبسایت سیسیان الکترونیک به شما، همین ماشین حساب کاسیو fx-4500PA است که مدلی بسیار کارآمد، خوشنام، پُر قابلیت، برنامه پذیر و خوش دست، از شرکت کاسیو است. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA نتیجه محاسباتش را روی LCD دو ردیفه ای به نمایش می گذارد که ردیف بالا از نوع ماتریسی و ردیف پایین از نوع عددی انگلیسی است. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA دو عدد باتری دکمه ای یکسان دارد تا دوام بیشتری داشته باشد. کارآمد است و می تواند در حل هر مسئله مهندسی، چه در شغل و چه در آزمون و امتحان، یک یار وفادار باشد. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA با ابعاد 9.2 × 72 × 140.5 ميليمتر و وزني معادل 90 گرم مناسب نياز هاي مهندسي شماست. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA از صفحه نمايشي کوچک با تکنولوژي کريستال مايع و ماتريس دو خطي بهره می برد که تا 12 رقم را در خود نمايش می گذارد. اين صفحه نمايش دو خطي قادر است فرمول ها را به همراه جواب به دست آمده به صورت همزمان نمايش دهد و روند محاسبه را بسيار آسان نمايد. دکمه های پلاستيکي دارد که در نگاه اول، شُل و لق به نظر می رسند. ولی دکمه هایش بسیار نرم و روان کار می کنند و برای عملکرد این دکمه ها، فشار ناچیزی کافیست. رنگِ کلیدها گروه بندی شده تا تفکیک آنها برای کاربر آسان باشد. ماشین حساب کاسیو fx-4500PA با 2 عدد باتري ليتيومي سکه ای CR2032 تغذيه می شود و کِيس محافظی که دارد، آن را در برابر ضربه و قرار گرفتن کنار اشیایی تیز مثل مداد و خودکار، محافظت می کند. تایمر خاموش کن هفت دقیقه ای دارد و نزدن هیچ کلیدی از ماشین حساب، تا هفت دقیقه، آن را خاموش می کند تا از تخلیه باتری هایش جلوگیری شود. برای مشاهده آموزش تصویری برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA روی اینجا کلیک کنید.


ماشین حساب کاسیو fx-4500PA قابلیت برنامه ریزی دارد و قادر است 1103 مرحله برنامه ، که دارای 26 تا 163 متغير باشد را، در حافظه خود ذخیره کند. حافظه ماشین حساب کاسیو fx-4500PA می تواند چندین برنامه را به طور همزمان، در خود ذخیره و نگهداری کند. امکان بازبینی یا Reply ماشین حساب کاسیو fx-4500PA، باعث می شود بتوانید جریان محاسبات را، در فرآیندهای طولانی و پیچیده محاسباتی، دنبال کنید. یعنی اینکه می توان با این قابلیت، تا چندین مرحله، در محاسبات خود، به عقب یا جلو رفته و مراحل را بررسی کنید تا از صحت محاسبات انجام شده، اطمینان حاصل کنید. از دیگر توانمندی های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، می توان به 242 تابع قدرتمند از پیش تعبیه شده مانند : مقادیر ثابت ریاضیاتی نظیر عدد π ، محاسبات اعشار و انتگرال معین به روش سیمپسون، توابع هایپربولیک، توابع مثلثاتی، محاسبه خودکار مشتق، محاسبه درصد، تبدیل مختصات قطبی به دکارتی، محاسبه در واحدهای درجه، رادیان و گرادیان، تابع تولید عدد تصادفی، محاسبه میانگین، محاسبه مقدار کُل، توابع هایپربولیک معکوس، توابع مثلثاتی معکوس، و بسیاری از دیگر توابع، اشاره کرد.


حال می خواهیم به وارد کردن برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA بپردازیم، تا بتواند حل مسئله های سنگین و پیچیده شما را، برایتان آسان کند. از جمله این برنامه های راهگشا، باید به برنامه حل ماتریس 3×3 جانمایی درایه های ماتریس سه در سه ، حل معادلات درجه دوم Ax2+Bx+C=0 ، حل دترمینان ماتریس 3×3 فازوری ، که هر درایه آن، دارای زاویه است ماتریس سه در سه مختلط ، حل معادلات درجه سوم به روش کاردانو-لاگرانژ و نیز به روش عددی نیوتن-رافسون Ax3+Bx2+Cx+D=0 ، تبدیل عدد قطبی به دکارتی، جمع سه عدد مختلط با نمایش قطبی، محاسبه مساحت انواع و اقسام مثلث مثلث غیر قائم و غیر متساوی الاضلاع ، محاسبه طول ضلع سوم مثلثات، مبتنی بر طول دو ضلع و زاویه بین آنها مثلث غیر قائم و غیر متساوی الاضلاع ، و حل سریع مقدار مقاومت های موازی شده شبکه  نردبانی مقاومت های موازی ، و دیگر مواردی که فقط در وبسایت سیسیان الکترونیک آمده اند، اشاره کرد. این برنامه ها و مطالب در مورد ماشین حساب کاسیو fx-4500PA توسط وبسایت سیسیان الکترونیک، (مهندس سیسیان) تهیه، تولید، آزمایش، برنامه نویسی و تدوین شده اند، و در هیچ وبسایت دیگری یافت نخواهند شد. بنابراین، هر گونه کپی برداری و انتشار آن در دیگر وبسایت ها، جُرم تلقی شده و مُجرمان، تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. بنابراین بهتر است به جای کپی کاری و انتشار خودِ محتوا، لینکِ این صفحه وبسایت سیسیان الکترونیک را، منتشر و به دوستان خود معرفی کنید.


در ادامه، توجه شما را به جدول برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA جلب می نماییم:

ماشین حساب کاسیو fx-4500PA

وقتی که یک ماشین حساب کاسیو fx-4500PA تهیه می کنید، حافظه اش کاملا خالی و خام است و هیچ یک از عملیات های گفته شده در بالا را انجام نمی دهد. می باید را، به آن وارد کنید تا بتواند معادلات درجه سه و دو، ماتریس، تبدیلات اعداد مختلط، مساحت مثلث های مختلف، جمع اعداد مختلط، مقدار کل مقاومت های موازی یا خازن های سِری و غیره را، حل کند. بنابراین باید دست به کار شوید و را که در وبسایت سیسیان الکترونیک و در آمده اند را، به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود وارد کنید. را مخصوص ساده سازی فرآیند برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA طراحی نمودیم. باید این برنامه ها را یک به یک، و با دقت، در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA وارد و ذخیره کنید تا ماشین حساب کاسیو fx-4500PA بتواند تبدیل به یک ابزار مفید مهندسی شود. در وبسایت سیسیان الکترونیک، برنامه مقاومت های موازی، به صورت رایگان و به عنوان نمونه، عرضه شده است، تا شما بتوانید اولین برنامه ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را به ماشین حساب خام خود وارد کنید و آن را بیازمایید. هم اکنون می توانید برنامه مقاومت های موازی را، به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود وارد کنید تا، ببینید وارد کردن به ماشین حساب، چقدر راحت است! پس از وارد شدنِ کاملِ هر برنامه به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، مراحل فراخوانی و آزمایش همان برنامه، روی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA شما، به نمایش در می آید. با فراخوانی و به کار افتادن هر یک از برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، آن برنامه، ورودی های مسئله را از کاربر، می پُرسد. پس از تعیین آخرین ورودی توسط کاربر، محاسبات توسط ماشین حساب کاسیو fx-4500PA شروع می شود و ظرف چند دَهمِ ثانیه، تا چند ثانیه، (بسته به نوع برنامه و ورودی های مربوط به هر برنامه) ، جواب ، یا جواب های مسئله، برای کاربر، به نمایش در می آیند. وارد کردن برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، با استفاده از بسیار ساده و آسان است. با این حال، به عنوان خدمتی دیگر از وبسایت سیسیان الکترونیک، در صورتی که بخواهید، می توانید ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را، بصورت برنامه ریزی شده و آماده، از ما بخرید تا مطمئن باشید برنامه های ماتریس سه در سه، معادله درجه دو، معادله درجه سه، دترمینان ماتریس مختلط، محاسبه مجموع سه عدد مختلط، رگرسیون، مساحت مثلث و غیره، روی آن به درستی کار خواهند کرد و نتیجه محاسبه شان صحیح است.


که وبسایت سیسیان الکترونیک، برنامه نویسی و تولید نموده است، شما را از نیاز به دانستن کلیدهای ترکیبی این ماشین حساب، کاملا رهانیده، و وارد کردن هر برنامه ای، حتی پیچیده ترین برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را، به سادگی انجام یک بازی کامپیوتری کرده است، که حتی یک کودک ده ساله نیز، از پسِ آن بر می آید. در صورتی که به هر یک از برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA احتیاج دارید، می باید در که برنامه ها در آن فهرست شده اند، روی پرداخت آنلاین همان برنامه، کلیک کنید. همچنین می توانید با کارت به کارت، برنامه های مورد نظر خود را بخرید. برای ورود به نیز، کافیست، با داشتن شماره تراکنش فعالسازی شده، روی نام هر یک از کلیک نمایید. خرید اینترنتی این برنامه ها، از وبسایت سیسیان الکترونیک بسیار آسان و ارزان است. پس از پرداخت اینترنتی، می توانید جهت تسریع فعال سازی شماره تراکنش ورود به با کلیک روی ، با ما تماس بگیرید. کافیست یک ایمیل یا پیامک بفرستید، و یا تماس بگیرید و خرید خود را خبر دهید، تا پس از تایید پرداختی شما، یک شماره تراکنشِ فعالِ مربوط به برنامه خریداری شده یا ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خریداری شده، به شما ارسال شود. طرح سوال در مورد نیز، با ایمیل یا تماس تلفنی، امکان پذیر است. ولی توصیه می شود پیش از طرح سوال و ارسال سوال خود به ایمیل سیسیان الکترونیک، به بخش سوالات پاسخ داده شده در وبسایت سیسیان الکترونیک، مراجعه کنید. چون تجربه نشان می دهد بیشترِ سوالات، قبلا توسط سایر کاربران پرسیده شده اند. همچنین، برخی سوالات ناشی از عدم تسلط به موضوع و قضیه ریاضیاتی نهان در پَسِ برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، خودِ مسئله و نیز روش حل مسئله با برنامه است. همچنین اگر هنوز ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ندارید، می توانید از طریق همین وبسایت، با کلیک روی اینجا بصورت آنلاین، ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود را، بصورت برنامه ریزی شده و آماده کار، همین حالا سفارش دهید. نکته اینکه، برنامه ریزی و ارسال ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به شما، بسته به شهر و استانی که در آن سکونت دارید، ممکن است تا هفت روزِ کاری، زمان لازم داشته باشد.


در ادامه، وبسایت سیسیان الکترونیک، یک نمونه برنامه آورده، تا بتوانید اولین برنامه علمی و کارآمد و قابل اجرا را، در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود ، وارد و سپس آن را آزمایش کنید. این برنامه ، بی ربط به الکترونیک و برق نیست و می تواند در محاسبات مسائل الکترونیک و برق و فیزیک الکتریسیته، کمک کند. وقتی این برنامه در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA وارد شود، پس از فراخوانی و اجرا، مقدار دو مقاومت موازی را، بر حسب اُهم Ω ، از کاربر می گیرد، و در کسری از ثانیه، مقدار معادل دقیق آن دو مقاومت موازی را محاسبه و در نمایشگر ظاهر می کند. اگر چه این برنامه برای دو مقاومت موازی نوشته شده، ولی چون فرمول محاسبه دو مقاومت موازی، درست مشابه دو خازن سری است، همین برنامه برای محاسبه مقدار ظرفیت معادلِ حاصل از دو خازن سری نیز، کاراست. آزمایش برنامه نیز ساده است. اگر Ω هر دو مقاومت موازی را، یکسان بدهید، باید نتیجه محاسبه، نصف همان مقدار Ω باشد . در مورد خازن ها نیز چنین است. اگر دو خازن با ظرفیت یکسان را سری ببندید، ظرفیت خازنی معادل، برابر خواهد بود با نصف مقدار یکی از خازن ها. همچنین اگر دو خازن را به صورت سری ببندید، و یکی از دیگری، ظرفیت کمتری داشته باشد، ظرفیت معادل چنین خازن هایی، کمتر از آن خازن است که، ظرفیت کوچکتری داشته است. در مورد مقاومت های موازی ناهمسان نیز اینچنین است. یعنی اگر دو مقاومت موازی داشته باشید که مقدار Ω یکی از آنها، کمتر از دیگریست، مقدار مقاومت کُل چنین مداری، از مقدار Ω آن مقاومت که دارای Ω کمتری بوده، کمتر خواهد شد. بنابراین، با این رَویه، می توانید برنامه را با چندین بار عدد دهی و بررسی جواب با گفته های بالا، روی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA اجرا و از صحت عملکرد آن مطمئن شوید. به غیر از این روش، وبسایت سیسیان الکترونیک، یک راهکار دیگر نیز، برای آزمایش صحت عملکرد برنامه رایگان مقاومت های موازی، روی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، ارائه کرده است. وبسایت سیسیان الکترونیک، یک برنامه آنلاین تحت وب طراحی کرده است که، دقیقا شبیه برنامه حل مقاومت های موازی روی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA کار می کند. برنامه آنلاین محاسبه مقاومت های موازی وبسایت سیسیان الکترونیک ، مقدار دو مقاومت را بر حسب Ω از شما می گیرد. سپس مقدار معادل موازی آن دو مقاومت را محاسبه و نمایش می دهد. این همان اتفاقی است که اگر به درستی برنامه را وارد ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود کنید، درون ماشین حساب شما خواهد افتاد. به این ترتیب، می توانید صحت کارکرد برنامه محاسبه مقاومت های موازی وارد شده به ماشین حسابتان را، با این مرجع، مقایسه و بررسی کنید. اگر برنامه را به درستی وارد ماشین حساب کرده باشید، باید به همان جوابی برسید که، نرم افزارِ آنلاینِ محاسبه مقاومت های موازی وبسایت سیسیان الکترونیک ، به شما نشان می دهد. جوابی که دهم و صدم و هزارمش نیز، یکسان خواهد بود. اگر مقدار Ω دو مقاومت موازی شده ، یا دو خازن سری شده با هم، یکسان نباشند، محاسبه دستی، کمی مشکل و زمانبر است و اینجاست که این برنامه مقاومت های موازی نوشته شده توسط سیسیان الکترونیک، برای ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به کار شما می آید. به خصوص در حل مسائل برق و الکترونیک و فیزیک الکتریسیته و مغناطیس، حین امتحانات، یا هنگام محاسبات شغلی مربوط به طراحی مدار و شبکه برق توسط شما، می تواند بسیار کارا باشد و باعث صرفه جویی در زمان شما برای محاسبات گردد. علاوه بر این، وبسایت سیسیان الکترونیک، جهت کمک به کاربرانی که برنامه حل معادله درجه سه را، وارد ماشین حساب کاسیو fx-4500PA خود می کنند، و می خواهند مطمئن شوند که برنامه حل معادله درجه سه، روی ماشین حساب کاسیو fx-4500PA آنها به درستی کار می کند و به جواب رسیده یا خیر، نرم افزار حل آنلاین معادله درجه سوم به روش کاردانو-لاگرانژ را، طراحی و در دسترس شما قرار داده است. استفاده از نرم افزار حل معادله درجه سوم رایگان است. این نرم افزار، هیچ نیازی به نصب، ثبت نام، پرداخت وجه، فعالسازی و پیش نیاز ندارد و بر روی کُلیه مرورگرهای اینترنتی، کار می کند. کافیست اینجا کلیک کنید و ضرایب معادله خود را وارد نرم افزار کنید. سپس با زدن کلید محاسبه، نرم افزار، معادله درجه سوم شما را حل خواهد کرد و ریشه ها را به نمایش خواهد گذارد. حال می توان نتیجه حل معادله درجه سوم با ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را، با نتیجه حل همان معادله درجه سه توسط نرم افزار حل آنلاین معادله درجه سوم مقایسه و از صحت عملکرد برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA اطمینان یافت.


برنامه محاسبه مقدار معادل دو مقاومت موازی یا دو خازن سری، با ماشین حساب کاسیو fx-4500PA

به خاطر آسان سازی فرآیند وارد نمودن برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به این ماشین حساب مهندسی کارآمد، از جمله آسان سازی وارد کردن برنامه مقاومت های موازی به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، وبسایت سیسیان الکترونیک، فرآیند برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را، طی یک سری برنامه نویسی های پیچیده تحت وب، همانند یک بازی کامپیوتری، طراحی و پیاده سازی نموده است. تمامی برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA از قابل دسترسی و قابل انتخاب هستند. تمام کاربران را، قادر خواهد ساخت تا، بدون دردسر و بدون اشتباه و خطا در وارد کردن برنامه، بتوانند هر یک از برنامه ها را، به شکلی آسان و راحت، وارد ماشین حساب خود کنند و نیز، در ادامه آن فرآیند، برنامه وارد شده به ماشین حساب خود را، مورد آزمایش و بررسی صحت محاسبه، قرار دهند. کار کردن با ، بسیار آسان و راحت است. این نرم افزار ، نیازی به نصب روی گوشی یا کامپیوتر یا تبلت شما ندارد. همچنین، هیچ تفاوتی نمی کند که سیستم عامل شما، چیست؟! علاوه بر اینها، این نرم افزار، برای کار روی دستگاه شما، هیچ پیش نیازی لازم ندارد. تنها چیزی که باید می باید بررسی کنید و سپس وارد نرم افزار شوید، این است که، آیا مرورگر اینترنتی دستگاه شما (کامپیوتر، گوشی، تبلت و غیره)، توانسته است کلید های گرافیکی طراحی شده در وبسایت سیسیان الکترونیک را نمایش دهد یا خیر؟ اگر در ابتدای این صفحه، توانسته باشید کلیدهای گرافیکی را ببینید، به معنای آن است که، مشکلی نیست و در نیز، کلیدهای ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را خواهید دید. پس می توانید دست به کار شوید و به ماشین حسابتان، برنامه بدهید. نکته دیگر که در اینجا لازم به ذکر است، اینکه، برنامه مقاومت های موازی را به طور رایگان در وبسایت سیسیان الکترونیک، منتشر نموده ایم تا ضمن کمک به کاربران، نشان دهیم که، سایر برنامه های ارائه شده برای ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به چه صورت عمل می کنند و چگونگی وارد کردن برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA را به شما نشان داده باشیم. برای ورود به نرم افزار آنلاین برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو fx-4500PA و استفاده از برنامه آزمایشی و رایگان مقاومت های موازی، می توانید به جای شماره تراکنش که از شما خواسته خواهد شد، آدرس وبسایت سیسیان الکترونیک را، به صورت www.ciciyan-electronic.ir یا WWW.CICIYAN-ELECTRONIC.IR یا هر شکل دیگری، وارد نمایید. در طول مراحل مورد نمایش در نرم افزار، نباید کلید بازگشت مرورگر را بزنید، و یا اینکه، پنجره مرورگر را ببندید.

پس از آخرین مرحله وارد کردن برنامه به ماشین حساب خود، می توانید با زدن کلید کلید فایل برنامه های موجود در حافظه ماشین حساب را مرور و فراخوانی کنید. وقتی آن کلید را بزنید، نام برنامه ظاهر می شود و می توانید روی هر یک از برنامه ها که لازم دارید، کلید کلید اگزه را بزنید تا اجرا شود. با اجرای برنامه محاسبه مقاومت های موازی در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA، دو مقدار از کاربر خواسته می شود. یکی، مقدارِ مربوط به مقاومتِ اول است، و دیگری مقدارِ مربوط به مقاومتِ دوم. اگر همه چیز را درست وارد کرده باشید، و چیزی از قلم نیفتاده باشد، مقدار محاسبه شده در کسری از ثانیه به نمایش در خواهد آمد. ولی اگر کلیدی را جا انداخته باشید، یا اشتباه زده باشید، ممکن است مقدار محاسبه اشتباه باشد یا اینکه ماشین حساب کاسیو fx-4500PA به شما خطای منطقی یا دستوری بدهد. با توجه به طرز کارکرد نرم افزار آنلاین برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA ، در صورتی که یکایک کلیدهای گرافیکی نمایش داده شده به شما را ، بزنید و سپس کلید بعدی گُنجانده شده درون نرم افزار را بفشارید، نباید به مشکلاتی از قبیل خطای منطقی و دستوری یا نتیجه اشتباه، بر بخورید. این برنامه نه تنها برای محاسبه مقدار مقاومت های موازی کارایی دارد، بلکه، برای محاسبه مقدار کل خازن های سری شده نیز به درد می خورَد.

شبکه نردبانی مقاومت های موازی

با استفاده از این برنامه و موجود بودن آن در ماشین حساب کاسیو fx-4500PA شما، می توانید یک شبکه نردبانی ده تایی یا بیست تایی از مقاومت های متصل به هم را، ظرف چند ثانیه، حل کنید و مقدار نهایی را محاسبه کنید. برنامه محاسبه مقاومت های موازی و خازن های سری، توسط وبسایت سیسیان الکترونیک، به صورت رایگان به شما ارائه شد. ولی اگر سایر برنامه های گفته شده را لازم دارید، می توانید با کلیک روی ، همگی یا برخی از برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PAرا، از وبسایت سیسیان الکترونیک بخرید. برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA بسیار ارزان ارائه می شوند. در صورتی که در مورد برنامه های ماشین حساب کاسیو fx-4500PA سوالی داشتید، می توانید با کلیک روی با سیسیان الکترونیک در میان بگذارید. در اولین فرصت، به سوالات پاسخ خواهیم داد. این سوال و جواب ها برای استفاده توسط سایر کاربران، در این صفحه از وبسایت سیسیان الکترونیک منتشر می شوند.

برای مشاهده بخش سوال و جواب های مطرح شده، اینجا کلیک کنید. ممکن است سوالی که برای شما در زمینه فرمول نویسی برای ماشین حساب کاسیو پیش آمده باشد، قبلا در این بخش پاسخ داده شده باشد.