برنامه های آنلاین الکترونیک و برق سیسیان الکترونیک، در این صفحه، به آسانی محاسبه کنید، و به سادگی طراحی کنید.


اشتراک گذاری    به اشتراک گذاری برنامه های آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک برای اشتراک گذاری نرم افزارهای آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک، اینجا کلیک کنید.
طراحی بُرد مدار چاپی
لیفتراک برقی
مدار حسگر بدن انسان با سنسور PIR
مدار کنترل دما
مدار تایمر
مدار کاهش سرعت و کنترل فن ها
برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو4500
نرم افزارهای الکترونیک و برق
کنترل موتورهای AC
پاور و شارژر
تعمیر لامپ کم مصرف
تماس با سیسیان الکترونیک
پرداخت

نرم افزارهای آنلاین سیسیان الکترونیک

وبسایت سیسیان الکترونیک، در راستای اجرای عملی علم الکترونیک و برق، و برای پیوند دادن اصول تئوری این عرصه، با حیطه عمل و اجرا، و همچنین آسان نمودن درک مدارات الکترونیک و برق، برای دانشجویان و دانش آموزان و نوآموزان و علاقه مندان علم الکترونیک، اقدام به تولید و عرضه رایگان نرم افزارهای آنلاین برای تحلیل و شبیه سازی مدارات مختلف نموده است. این نرم افزارها، ابزار کارآمدی برای طراحی و ساخت مدارهای مختلف توسط علاقه مندان نیز هستند. برای استفاده از این نرم افزارهای آنلاین، هیچ نیازی به نصب اپلیکیشن و نصب نرم افزار روی گوشی ، تبلت و کامپیوتر شما، نیست. این برنامه ها همگی بصورت آنلاین کار می کنند و هیچ پیش نیاز نرم افزاری یا هیچ نیازی به نصب و یا هیچ نیازی نام کاربری و رمز عبور برای ورود کاربر و استفاده از نرم افزار را، ندارند. در برخی موارد، لازم است جاوا اسکریبپ مرورگر خود را فعال کنید تا نرم افزار کار کند. برای این کار، روی علامت قفل یا مثلث زرد یا قرمز کنار نوار آدرس مرورگر، کلیک کرده و گزینه جاوا اسکریپت را فعال کنید.


در زیر، فهرست نرم افزارهای آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک دیده می شود. با کلیک روی هر یک، تشریح مدار مربوطه و نرم افزار تحلیل آن، مشاهده می شود. سپس می توانید به آن نرم افزار، ورودی بدهید، کلید محاسبه را بفشارید تا نرم افزار آنلاین، مسئله را حل و جواب را برای شما، به نمایش در آورد.

علاوه بر این ها، بازی های آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک نیز، بعنوان گونه ای متفاوت از نرم افزارهای تولید شده توسط سیسیان الکترونیک، در انتهای همین صفحه، در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

نرم افزارهای آنلاین الکترونیک و برق سیسیان الکترونیک


نرم افزار تحلیل و محاسبه جریان در مدار LC هنگام تخلیه پس از شارژ از منابع DC (در آینده)


نرم افزار تحلیل و محاسبه مقدار مقاومت درین ترانزیستورهای MOS-FET (در آینده)

نرم افزارهای آنلاینِ محاسبات ریاضی و فیزیک در وبسایت سیسیان الکترونیک


بازی های آنلاین بدون نیاز به نصب

پشتیبانی مالی کنید
حمایت مالی
این نرم افزارها