خرید با کارت به کارت، به سیسیان الکترونیک


طراحی بُرد مدار چاپی
لیفتراک برقی
مدار حسگر بدن انسان با سنسور PIR
مدار کنترل دما
مدار تایمر
مدار کاهش سرعت و کنترل فن ها
برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو4500
نرم افزارهای الکترونیک و برق
کنترل موتورهای AC
پاور و شارژر
تعمیر لامپ کم مصرف
تماس با سیسیان الکترونیک
پرداخت

تکمیل فرآیند خرید

⛽      ℝ𝕀𝔸𝕃      ⛽

سیسیان الکترونیک، هیچ محصولی را به جز روش کارت به کارت، نمی فروشد. کارت به کارت کنید و پیامک بفرستید، یا تماس بگیرید. مبلغ گفته شده را، به شماره کارت زیر، منتقل کنید. در صورت لزوم، اطلاعات تراکنش را ایمیل کنید و یا یک عکس یا اسکن از رسید مربوطه را به ایمیل ciciyan.electronic@gmail.com ارسال کنید . لطفا در ایمیل خود، شماره تراکنش و شرح سفارش خود را بنویسید همچنین، طی تماس یا پیامک به 09128011244، تراکنش موفق خود را اعلام کنید تا، فرآیند ارسال فایل یا کالای شما، زودتر آغاز شود. برای کپی شماره کارت، کافیست روی دکمه زیر، کلیک کنید.

6037691665240925

IR830190000000330263923002

به نامِ علی سیسیان
نزدِ بانکِ صادرات ایران

برای سرعت بخشیدن به دریافت کالا ، فایل یا خدمات مهندسی خریداری شده، بهتر است پس از پرداخت وجه، یک پیامک حاوی شماره تراکنش و سفارش خود، به شماره موبایل زیر ارسال کنید، تا فرآیند ارسال فایل یا کالا به آدرس شما، زودتر آغاز شود.

09128011244

مشتری گرامی، در صورتی که قبلا پرداخت کرده اید، ولی هنوز ایمیل یا پاسخی دریافت نکرده اید، لطفا پوشه Spam یا پوشه Junk صندوق ایمیل خود را بررسی کنید. ممکن است وبسایت سیسیان الکترونیک ایمیل را قبلا ارسال نموده، ولی به پوشه Spam یا پوشه Junk صندوق ایمیل شما منتقل شده باشد.

قوانین خرید کالا، فایل، نرم افزار، برنامه و خدمات از سیسیان الکترونیک

سوالات و نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به ایمیل ciciyan.electronic@gmail.com ارسال کنید. در اولین فرصت، به ایمیل ها پاسخ می دهیم.