برنامه های آنلاین الکترونیک و برق سیسیان الکترونیک، در این صفحه، به آسانی طراحی کنید، و به سادگی محاسبه کنید.English


طراحی بُرد مدار چاپی


لیفتراک برقی


مدار حسگر بدن انسان با سنسور PIR


مدار تایمر


مدار کنترل دما


مدار کاهش سرعت و کنترل فن ها


برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو4500


کنترل موتورهای AC


پاور و شارژر


تعمیر لامپ کم مصرف


تماس با سیسیان الکترونیک


پرداخت

   نرم افزارهای آنلاین سیسیان الکترونیک   

وبسایت سیسیان الکترونیک، در راستای اجرای عملی علوم الکترونیک و برق، و برای پیوند دادن اصول تئوری این عرصه، با حیطه عمل و اجرا، و همچنین آسان نمودن درک مدارات الکترونیک و برق، برای دانشجویان و نوآموزان و علاقه مندان علم الکترونیک، اقدام به تولید و عرضه رایگان نرم افزارهای آنلاین برای تحلیل و شبیه سازی مدارات مختلف نموده است. این نرم افزارها، ابزار کارآمدی برای طراحی و ساخت مدارهای مختلف توسط علاقه مندان نیز هستند. برای استفاده از این نرم افزارهای آنلاین، هیچ نیازی به نصب اپلیکیشن و نصب نرم افزار روی گوشی ، تبلت و کامپیوتر شما، نخواهد بود.


برای تولید و آزمایش و انتشار این نرم افزارها، زمانِ زیادی صرف کرده ایم، و هزینه بسیار مصرف شده است. امید است با حمایت مالی شما بازدید کننده گرامی، تولید و توسعه و تداوم انتشار این نرم افزارها، ادامه یابد. برای حمایت از تداوم و تولید نرم افزارهای بیشتر، به میزان دلخواه، اینجا ، کلیک کنید. همچنین می توانید برای حمایت با مبلغ ناچیز، اینجا ، نیز کلیک نمایید.

در زیر، فهرست نرم افزارهای آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک دیده می شود. با کلیک روی هر یک، تشریح مدار مربوطه و نرم افزار تحلیل آن، مشاهده می شود. سپس می توانید به نرم افزار، ورودی بدهید، تا برنامه آنلاین، مسئله را حل و جواب را به نمایش در آورد.

فهرست نرم افزارهای محاسباتی آنلاین وبسایت سیسیان الکترونیک


© ما از کپی کارها، بیزاریم. کپی کاری و تقلب،ممنوع! هر گونه کپی کاری کلمات کلیدی و انتشار مطالب و محتوای سایت سیسیان الکترونیک، در دیگر سایت ها و وبلاگ ها، پیگرد قانونی دارد. ما محتوا تولید نمی کنیم، تا شما کپی کنید! فقط مجاز به انتشار لینک سایت سیسیان الکترونیک هستید. نه کپی کردن محتوای سایت سیسیان الکترونیک. کپی کاران و متقلبان، از سایت سیسیان الکترونیک خارج شوند. ©