صفحه اول سایت سیسیان الکترونیک

نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک - تنها با یک کلیک، الکتروموتور سه فاز را روشن و خاموش و کاهش و افزایش دور دهید و یا برنامه ریزی کنید تا مرتب چپگرد راستگرد کار کند.English


طراحی بُرد مدار چاپی


لیفتراک برقی


مدار کنترل دما


مدار تایمر


مدار کاهش سرعت و کنترل فن ها


برنامه دهی به ماشین حساب کاسیو4500


نرم افزارهای الکترونیک و برق

تعمیر لامپ کم مصرف


پاور و شارژر


تماس با سیسیان الکترونیک


پرداخت

معرفی نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک

      در این قسمت، نرم افزار کنترل الکتروموتور با اینورتر، که توسط سیسیان الکترونیک طراحی و ساخته شده را معرفی خواهیم کرد. این نرم افزار، برای کنترل الکتروموتورهای سه فاز، توسط اینورترهای SANTERNO ساخته شده است. شما می توانید تنها با اتصال دو رشته سیم نازک به پورت RS485 این نوع اینورتر، و یک مبدل USB به RS485 ، یک الکتروموتور سه فاز را روشن کرده و جهت چرخش و سرعت آن را با کامپیوتر خود، کنترل کنید. بعلاوه، توسط این نرم افزار، می توانید برخی مقادیر الکتریکی مربوط به الکتروموتور را، در حالی که دارد کار می کند، ببینید.به کمک این نرم افزار، کنترل الکتروموتور، بسیار ساده می شود. تنها با چند کلیک، الکتروموتور را روشن، خاموش، کاهش دور، افزایش دور، و یا برنامه ریزی کنید تا به طور تکراری، در زمان های مساوی، جهت الکتروموتور را عوض کند. با این حساب، همه آنچه لازم دارید، به شرح زیر است:

  1. نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک ، برای اینورتر سَنتِرنو SANTERNO
  2. یک کامپیوتر شخصی یا لَپ تاپ
  3. یک مبدل USB به RS485
  4. دو رشته سیم نازک، مثل سیم تلفنی

سپس، کافیست راه اندازهای مبدل را نصب کنید و ارتباط دو رشته سیم نازک تلفنی را بین پایه های A و B که در برخی مبدل ها با نام +A و -A و یا +485 و -485 را به صورت یک به یک، برقرار کنید. پس از اجرای نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک ، می توانید به سادگی، دستور حرکت، دستور توقف، دستور کاهش سرعت الکتروموتور، دستور افزایش سرعت الکتروموتور، و حتی تنظیم های برنامه، برای خود به خود چپ گرد راست گرد کردن الکتروموتور را ، صادر کنید.

کاربردها

      فاصله کامپیوتری که می خواهید با آن، الکتروموتور را کنترل کنید، بسته به شرایط محیط و نویز، می تواند متغیر باشد. ولی خط انتقال RS485 ، تا 1200 متر و بیشتر، کار می کند. این خط انتقال از یک زوج سیم به هم تابیده یا صاف، تشکیل شده است. این زوج سیم، بهتر است پیوستگی داشته باشند تا نویز آن کاهش یابد. یعنی، هیچ جایی در طول آن، زخمی و چسب برق خورده نباشد. اگر هم به دلایلی مجبور شدید از به هم پیوستن دو یا چند تکه سیم، چنین خط انتقالی را تشکیل دهید، باید محل اتصالات، لحیم کاری شده و به خوبی عایق شوند و از رطوبت و مایعات، دور باشند. همچنین خط انتقال RS485 را، دور از داکت های برق قدرت و دور از تابلو برق ها و ترانسفورماتورها، عبور دهید. چون عبور دهی به موازات خط انتقال برق و کابل های برق، روشنایی، و غیره، منجر به نویزی شدن خط RS485 شده و کارایی آن را کاهش می دهد.تصویر زیر، نمایی از محیط نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک می باشد، در حالی که اجرا شده و مقادیر الکتروموتور را به نمایش گذارده است:
     


پیش نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری این برنامه:


  1. ویندوز 7 یا 10
  2. کتابخانه های از پیش نصب شده .Net نسخه 4.5 به بالا
  3. 1.8Ghz CPU
  4. پورت USB نسخه 2 به بالا
  5. مبدل USB به RS485

توجه:

در مورد نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

خرید فایل نرم افزار کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک

خرید سورس برنامه کنترل الکتروموتور سیسیان الکترونیک

برای نظر دهی و طرح سوال و جواب، لطفا از بخش گفتگوی آنلاین وبسایت استفاده کنید و یا به همراه نظرات و پیشنهادات خود را به ایمیل ✉  ciciyan.electronic@gmail.com  ✉ ارسال کنید. در اولین فرصت، به ایمیل ها پاسخ داده خواهد شد.


ما از کپی کارها، بیزاریم. کپی کاری و تقلب،ممنوع! هر گونه کپی کاری کلمات کلیدی و انتشار مطالب و محتوای سایت سیسیان الکترونیک، در دیگر سایت ها و وبلاگ ها، پیگرد قانونی دارد. ما محتوا تولید نمی کنیم، تا شما کپی کنید! فقط مجاز به انتشار لینک سایت سیسیان الکترونیک هستید. نه کپی کردن محتوای سایت سیسیان الکترونیک. کپی کاران و متقلبان، از سایت سیسیان الکترونیک خارج شوند.